فرانسه ، مهد فرهنگ و هنر آلمان ، مهد فلسفه و هنر ایتالیا ، مهد هنر و معماری مجارستان ، کشور اروپایی با ریشه های ایرانی برزیل ، رنگین کمان آمریکای لاتین هندوستان ، کشور افسانه ای هنک کنگ ، شهر آسمان خراش ها چین ، جهانی در یک کشور

رزرو گشت شهری

شما اینجا هستید :

 

 

خدمات تور و گشتها

 

گشتهای توريستی

با رزرو گشتها قبل از سفر در زمان و انرژی صرفه جويی کنيد. با توجه به سالها تجربه اجرای تور در 5 قاره جهان، مارکوپولو گشتهای متنوعی را در هر مقصد در نظر گرفته است که طيف وسيعی از فعاليتها را در بر می گيرد: از گشتهای معمولی شهری با اتوبوس و اتومبيل گرفته تا گشتهای پياده روی ، دوچرخه سواری و قايق سواری، گشتهای هليکوپتر تا بالون سواری بر فراز طبيعتی بکر.  از ديگر خدمات ارزشمند رزرو گشتها و برنامه های توريستی می توان به برنامه های نمايشی همراه با شام يا بليط ورودی به يک مجموعه گردشگری اشاره نمود تا خاطره ای ماندگار از سفر در ذهن شما همسفران مارکوپولو ثبت شود.

گشتهای سفارشی

آيا مايليد تا از جاذبه های گردشگری با توجه به علاقه و مطابق با سلايق خودتان بازديد نماييد؟ مارکوپولو اين امکان را فراهم آورده است تاشما همسفران ارجمند برنامه سفر خودتان را شخصاً تنظيم نموده و از امکانات گسترده ای که در اختيار داريد با اتومبيل های اختصاصی و راننده به همراهی راهنمايان محلی با تجربه از جاذبه های گردشگری مورد علاقه خود بازديد نماييد. اگر شما به دنبال خدمات شخصی و نهايت انعطاف پذيری در سفر هستيد، گشتهای سفارشی بهترين انتخاب است.

 

جهت کسب اطلاعات بيشتر با آژانس خود و يا با روابط عمومی مارکوپولو تماس حاصل فرماييد.