فرانسه ، مهد فرهنگ و هنر آلمان ، مهد فلسفه و هنر ایتالیا ، مهد هنر و معماری مجارستان ، کشور اروپایی با ریشه های ایرانی برزیل ، رنگین کمان آمریکای لاتین هندوستان ، کشور افسانه ای هنک کنگ ، شهر آسمان خراش ها چین ، جهانی در یک کشور

12 روز سفر دریایی و ماجراجویانه به آفریقا

کد تور: EK 720
نوع تور: تفریحی ,کروز ,ویژه
زمان حرکت: دوشنبه, 30 اسفند 1395   |   Monday, 20.March 2017
مدت اقامت: 12 روز

12 روز سفر دریایی و ماجراجویانه به آفریقا

12 روز سفر دریایی و ماجراجویانه به آفریقا

 با كروز باشكوه MSC SINFONIA و بازدید از 2 كشور: آفریقای جنوبی و موزامبیك

3 شب كیپ تاون + 1 شب پارك جنگلی + 2 شب سان سیتی + 1 شب دوربان + 4 شب اقامت در كروز و سفر بر آبهای نیلگون اقیانوس هند و دیدار از: ماپوتو پایتخت و جزیره پرتغالی در كشور زیبای موزامبیك 

 

خدمات تور شامل:


ویزا، پروازهای بین المللی و داخلی، 3 شب اقامت در هتل پنج ستاره در كیپ تاون با صبحانه، 1 شب اقامت در پارك جنگلی همراه با صبحانه، ناهار و شام، 2 شب اقامت در هتل چهار ستاره در سان سیتی با صبحانه، 1 شب اقامت در هتل چهار ستاره در دوربان با صبحانه، 4 شب اقامت دركشتی همراه با صبحانه، ناهار، شام ، امكانات تفریحی، سرگرم كننده و نمایشهای دیدنی، 1 گشت تمام روز با ناهار، 6 گشت نیم روز، ترانسفرهای فرودگاهی و بندری، بیمه مسافرتی تا سقف 50000 یورو، همراهی راهنمای مجرب از ایران.

 

برنامه سفر: 

 

روز اول: پرواز از تهران به دبی و سپس آفریقای جنوبی، در ساعت 05:40بامداد دوشنبه، 30 اسفند 1395، ورود به كیپ تاون و انتقال به هتل و استراحت. اقامت در كیپ تاون.  

روز دوم: صرف صبحانه. گشت تمام روز خارج از شهر و بازدید از  هوت بی و تماشای شیر های دریائی با قایق، بولدرز بیچ و تماشای پنگوئنهای گرمسیری، صرف ناهار و سپس بازدید از دماغه زیبای امید نیك، محل تلاقی دو اقیانوس اطلس و هند. اقامت در كیپ تاون.  

روز سوم: صرف صبحانه. روز آزاد در كیپ تاون. اقامت در كیپ تاون.  

روز چهارم: صرف صبحانه. پرواز از كیپ تاون به ژوهانسبورگ و سپس انتقال به پارك جنگلی پیلانزبورگ و صرف ناهار. بعد از ظهر گشت نیم روز سافاری در پارك جنگلی پیلانزبورگ و بازدید از حیات وحش آفریقا، تلاشی برای ركورد دیدن 5 حیوان اصلی حیات وحش آفریقا (شیر، فیل، كرگدن، پلنگ، بوفالو). صرف شام و اقامت در پارك جنگلی پیلانزبورگ.  

روز پنجم: سپیده دم، گشت نیم روز سافاری در پارك جنگلی پیلانزبورگ برای دیدن حیوانات شب شكار. سپس بازگشت به هتل در پارك جنگلی و صرف صبحانه. ترك هتل و انتقال به سان سیتی. اقامت در سان سیتی.

روز ششم: صرف صبحانه. روز آزاد و امكان استفاده از امكانات تفریحی سان سیتی. ( امكان بازدید از پارك آبی، پارك شیرها، پارك كروكودیل و غیره به صورت اختیاری امكان پذیر میباشد).  اقامت در سان سیتی.

روز هفتم: صرف صبحانه. انتقال از سان سیتی به فرودگاه ژوهانسبورگ، در مسیر بازدید از دهكده فرهنگی لسدی و آشنایی با قبایل آفریقایی، صرف ناهار و انتقال به فرودگاه و پرواز به دوربان. اقامت در دوربان.

روز هشتم: انتقال به بندر و سوار شدن به كشتی "ام اس سی سینفونیا". استفاده از امكانات و برنامه های تفریحی كشتی. اقامت در كروز.

روز نهم: ورود كشتی به بندر ماپوتو، پایتخت كشور موزامبیك. بازدید از جاذبه های گردشگری. اقامت در كروز.

روز دهم: ورود كشتی به جزیره پرتغالی در موزامبیك و بازدید از جاذبه های گردشگری. اقامت در كروز.

روز یازدهم: طی مسیر كروز در اقیانوس هند، از جزیره پرتغالی در موزامبیك به سوی آفریقای جنوبی و بندر دوربان، و استفاده از امكانات و برنامه های سرگرم كننده و نمایشهای تفریحی كشتی. اقامت در كروز.

روز دوازدهم: بازگشت كروز به دوربان. گشت آشنایی با جاذبه های گردشگری دوربان. سپس انتقال به فرودگاه و پرواز از دوربان به دبی. روز سیزدهم: پرواز از دبی به تهران.

 

قیمت برای هر نفر در اتاق و كابین بالكن دار دونفره    3290 یورو+ 890،000 تومان+ نرخ پرواز به روز

 

برنامه پروازی:

FlightDateFromToDepartureArrival
EK 97620-MarIKADXB05400820
EK 77820-MarDXBCPT10501825

هتلها:

CityNightsHotel
CPT3 4*
PARK1 4*
SUN2 4*
DUR1 4*
SHIP4ship

*با توجه به شرایط خاص اعم از وضعیت آب و هوایی رویدادهای ویژه و غیره امكان هرگونه تغییر در  برنامه های فوق وجود دارد.

*ترتیب اجرای گشت ها و مكان توقف در گشتهای عبوری برای عكاسی و غیره با توجه به كل زمان گشت توسط مدیرتور تعیین می گردد.

پیوندهای مرتبط :: کشورها
آفریقای جنوبی